Türkiye’nin aşkı her haliyle anlatan ilk kısa film serisi “Kısa Kısa Aşk” SlowTürk'ün sponsorluğunda NetD.com’da!

{$ player.currentsong.Artist $} {$ player.currentsong.Title $}

Türkiye’nin aşkı her haliyle anlatan ilk kısa film serisi “Kısa Kısa Aşk” SlowTürk'ün sponsorluğunda NetD.com’da!

Türkiye’nin ilk kısa film serisi “Kısa Kısa Aşk”…

21.12.2017

Türkiye’nin aşkı her haliyle anlatan  ilk kısa film serisi “Kısa Kısa Aşk”  SlowTürk'ün sponsorluğunda NetD.com’da!

Film, dizi ve belgesel yapımcısı Arrival ve NetD işbirliği ile 19 bölümden oluşan ve bir nefeste izlenebilecek ilk kısa film serisinin çekimleri tamamlandı. “Kısa Kısa Aşk” isimli seri, NetD platformu üzerinden izleyicilerle buluşuyor.

 

NetD’de yayınlanan “Kısa Kısa Aşk” ismi verilen seri, izleyicinin sürekli yenilenen beklentisini karşılamaya yönelik, genç ve dinamik hikayelerden yola çıkarak, ilk olarak kolay ve hızlı tüketilebilir küçük aşk öykülerini hayatın her anında izlenebilir kılmayı amaçlıyor.

 

Türkiye’nin ilk kısa film serisi olma özelliğini taşıyan Kısa Kısa Aşk, birbirinden farklı eğlenceli ve hüzünlü hikayelerden oluşuyor. Hazer Baycan ve Özer Feyzioğlu’nun ortak yapımcılığında üretilen filmleri Özer Feyzioğlu yönetiyor, Ceylan Naz Baycan ise senaryolarını yazıyor.

 

19 bölüm her biri 5 dakika civarında, internet dünyası için sinema kalitesinde öyküler…

 

Çekimlerine Şubat ayında başlanan ve 85 oyuncunun rol aldığı filmler, ortalama beş dakika civarında süreleri ile hızlı ve dinamik olmalarının yanı sıra sinema diliyle anlatıldığı için de dikkat çekiyor. 4K kalitesinde çekilen ve sadece NetD platformu üzerinden yayınlanacak filmleri izleyiciler, akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayardan rahatlıkla izleyebilecek.

 

Aşkın her halini anlatan “Kısa Kısa Aşk” SlowTürk’ün Sponsorluğunda NetD’de…

 

Aşkı en komik, en trajik ve en gerçek halleriyle anlatan “Kısa Kısa Aşk” sponsorluğunu ise Türkiye’nin en sevilen Türkçe slow müzik radyosu SlowTürk üstleniyor.

 

Kısa Kısa Aşk’ın yayınlanan bölümlerine https://www.netd.com/dizi/kisa-kisa-ask adresinden erişilebilir.

LG
MD
SM
XS