Müzik yapımcısı İzzet Öz, 50. sanat yılını kutladı.

{$ player.currentsong.Artist $} {$ player.currentsong.Title $}

Müzik yapımcısı İzzet Öz, 50. sanat yılını kutladı.

Ünlüler bu özel partiye akın etti...

21.11.2017

Müzik yapımcısı İzzet Öz, 50. sanat yılını kutladı.

İzzet Öz'ün 50. sanat yılının kutlandığı özel partide, birbirinden ünlü isimler vardı. Radyonom.com sponsorluğunda gerçekleşen ''İzzet Öz 50.Sanat Yılı'' partisine ünlüler akın etti.

Müzik yapımcısı İzzet Öz'ün hem doğum gününü kutladığı hem de dijital radyo platformu Radyonom'da yer alan ZetZet Radyo'yu tanıttığı geceye sadece özel davetliler katıldı.

İzzet Öz'ün hem 70. yaşını hem de 50. sanat yılını kutladığı geceye; Halit Kıvanç, Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Burak Kut, Yonca Evcimik, Bülent Ortaçgil, İlham Gencer, Bora Gencer, Seyyal Taner, Fuat Güner, Teoman, Melis Sökmen, Meltem Cumbul, Erkan Özerman, Mustafa Oğuz ve Ahmet San gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

Bu özel gecede ünlü isimlerin sahneye çıkmasıyla birlikte coşku ve eğlence ikiye katlandı. Gece, ünlü caz sanatçısı İlham Gencer ve oğlu sanatçı Bora Gencer'in performansıyla başladı. Seyyal Taner ve Olcayto Ahmet Tuğsuz'un arkasından Fuat Güner şarkı söylerken, partiye katılan ünlü isimler birer birer sahne almaya başladı.

Teoman'ın solo performansından sonra Ozan Doğulu Orkestrası'nın sahneye çıkmasıyla eğlence iyice tırmandı... Gecenin özel davetlileri arasında yer alan Burak Kut'un ve Kenan Doğulu'nun da sahneye çıktığı gecede; davetliler unutulmaz anlara tanıklık etti.

Geceden kareler!

LG
MD
SM
XS