Iyeoka, Dream TV ve radyonom.com'un sponsorluğunda sahnede!

{$ player.currentsong.Artist $} {$ player.currentsong.Title $}

Iyeoka, Dream TV ve radyonom.com'un sponsorluğunda sahnede!

Bu akşam müthiş sesler sizi bekliyor. Radyonom.com DJ'leri de performansları ile müziğin ritmini arttıracak.

11.08.2017

Iyeoka, Dream TV ve radyonom.com'un sponsorluğunda sahnede!

Iyeoka Ivie Okoawo

Amerikalı R&B, soul müzik şarkıcısı, söz yazarı ve şair.Müzikal kariyerine The Rock By Funk Tribe grubuyla adım attı. İlk solo albümünü 2004 yılında "Black and Blues" ismiyle yayınladı, albümdeki şarkılar bestelenmiş şiirlerden oluşmaktaydı.

2008 yılında çıkan "Hum The Bass Line" albümüyle iyi bir çıkış yakaladı. 2010 yılında "Say Yes" albümünü piyasaya sürdü. "The Yellow Brick Road Song” parçası "Fairly Legal" isimli televizyon dizisinde kullanıldı.İlk albümü  Black&Blues'tur

Adamlar

Tolga Akdoğan, Burak Güngörmüş, Gürhan Öğütücü, Burak Irmak ve Berkan Tilavel’den oluşuyor. Yola ''Halimden Konanlar Anlar'' ile çıkan Tolga Akdoğan artık yeni bir isim ve müzikal yaklaşımla, kendi bestelerini halka arz ediyor. "Eski Dostum Tankla Gelmiş" isimli debut albümünü People Make Music etiketiyle yayımlayan grup, ilk tekli olarak “Bi Öyle Bi Böyle” isimli şarkısını servis etmişti. 

Can Gox

Asıl adı Can Göksün’dür ve Haydar Wait olarak da bilinmektedir. Gox Türk caz sanatçısıdır ve ilk solo şekilde çıkartmış olduğu albümünün ismi de “Yalnızım Ben” dir. Yaptığı müzik ve tarzı ile ülkemizde birçok kişiye cazı sevdirmiştir. Ayrıca rock ve caz üstüne birçok bestesi bulunmaktadır.

2011 yılında piyasada oldukça isminden söz edilen ve birçok hayranı bulunan Can Gox şu günlerde pek fazla piyasada yer almamaktadır. Ünlü sanatçı Cem Karaca’ya benzemekte olan sesi ile de halk tarafından fazlasıyla ilgi görmüştür. Sanatçı müzik camiasına 16 yaşında farklı mekânlarda söylemeye başlamış olduğu şarkılar ile adım atmıştır.

Evrencan Gündüz

Evrencan Gündüz 2 Şubat 1996 yılında Kadıköy’de doğdu.Meşhur virtüöz ve gitarist Asım Can Gündüz'ün de oğludur.Rock’n Purple’da en iyi solist  ve rock kategorisinde en iyi grup ödülü, Dont Let Me Down (Beatles) parçasında yaptığı düzenleme ile kemençeyi parçada kullanarak, en değişik enstruman ödülüyle toplamda 3 ödül  kazanmıştır.

Kendi “Akustik Solo programlarının yanısıra, grubu “Evrencan Gündüz Quartet ile konser çalışmaları yanı sıra beste ve albüm çalışmalarına devam etmektedir.

LG
MD
SM
XS