Briyantin’lerinizi Hazırlayın!!!

{$ player.currentsong.Artist $} {$ player.currentsong.Title $}

Briyantin’lerinizi Hazırlayın!!!

Hanımlar, beyler Radyoların en iyi Rock N’ Roll programı Briyantin başlıyor.

17.05.2017

Briyantin’lerinizi Hazırlayın!!!

Yıl : 1993 Özel radyolar yayına başlıyor. O zamanlar özel programlar pek revaçta. Onlardan biri de Esen Kayar’ın hazırlayıp sunduğu BRİYANTİN. Türkiye radyolarının ilk Rock N’ Roll programı. Şöyle başlıyor program; "Hanımlar, beyler Radyoların en iyi Rock N’ Roll programı Briyantin başlıyor. Mr. Rock N’Roll Esen Kayar radyonuzda. Briyantinlerinizi sürün, deri ceketinizi giyin, Cadillac’ınıza atlayın, radyonuzun sesini açın, hazırsanız sallanıp yuvarlanmaya başlıyoruz."

 

Yıllar geçti programın ilk yayınlandığı o günden bugüne. Geçen 24 senelik zaman dilimi içerisinde çeşitli aralıklarla program sürdü. Sonunda yeni adres bulundu; RADYONOM Rock Cafe kanalında efsane programın tekrarları yayınlanmaya başlıyor.

 

Bu programda özlediğimiz Rock N’ Roll yıldızları var, anılarınız var, tarih var. Bill Haley, Lloyd Price, Fats Domino gibi isimler ve daha fazlası Briyantin’de. Peki ya Elvis? Karanlıkta kalmış yıldızların ilginç hikayeleri bu programda... Rock N’ Roll’un yeniden doğuşuna tanıklık etmek isteyenler için Mr. Rock N’Roll Esen Kayar’la BRİYANTİN, her cumartesi saat 17:00’de tekrarı ise pazartesi 18:00’de  Türkiye'nin Dijital Radyo Platformu Radyonom.com’da Rock Cafe radyoda yayında…

LG
MD
SM
XS