radyonom.com sponsorluğundaki Hayko Cepkin Konserini Kaçırmayın!

{$ player.currentsong.Artist $} {$ player.currentsong.Title $}

radyonom.com sponsorluğundaki Hayko Cepkin Konserini Kaçırmayın!

radyonom.com sponsorluğundaki Hayko Cepkin Konseri 18 Kasım Cumartesi Saat 22.00'da DOROCKXL'de!

15.11.2017

radyonom.com sponsorluğundaki Hayko Cepkin Konserini Kaçırmayın!

Hayko Cepkin
Hayko Özel Getronagan Ermeni Lisesini bitirmiştir. Gençliğinde kilise korosuna girmiştir. Lise bittikten 2 yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi devlet Konservatuarında 2 yıl kadar şan üzerine eğitim almıştır. Sonrasında Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezinde şan, solfej, armoni derslerinin hepsini almıştır. Ayrıca akademi İstanbul korosunda 1 yıl boyunca tiyatro eğitimi almıştır ve1997 yılında profesyonel müzik yaşamına ilk olarak klavyeci olarak başlamıştır.
Hayko Cepkin pek çok ünlü isimlerle sahneyi paylaşmıştır. 2005 yılında evinde kaydedip, beste ve müziğini kendisi yaptığı şarkılarla bir albüm çıkarmıştır. Albümün adı Sakin olmam Lazım olarak piyasaya sürülmüştür. 2007 yılında  rocksoundlarını çok kullanan sanatçı ‘Tanışma Bitti’ adı ile piyasaya sürmüştür. Bu albüm ile hayran kitlesi daha da çoğalmıştır. HaykoCephin söylediği şarkıların yanı sıra birçok dizi filmde de rol almıştır.

Radyo D, Dream TV ve radyonom.com facebook, twitter, instagram hesaplarını takip ederek, konser davetiyesi kazanabilirsiniz. 

Sevenleri için Hayko Cepkin Konseri radyonom.com sponsorluğunda DOROCKXL'de!

LG
MD
SM
XS